Tripod Projeksiyon perdeleri, ev sinema sistemleri ya da profesyonel amaçlı sunumlar için uygun seçenekler sunan çözümler arasındadır.  Duvarlarınızda yeterli yer olmaması veya ürünün taşınabilmesini isteyen profesyonel kullanıcılar için uygun tasarlanmıştır.. Tripod ayaklı Projeksiyon perdesini  kullanarak, toplantı odalarında, konferans salonlarında ya da sınıflarda istediğiniz gibi sunum yapmanız gerektiğinde projeksiyon perdesini kolayca hareket ettirmeniz ya da taşımanız yeterlidir.


Tripod Perde  kullanacak olan kişiler, aldıkları ürünü kolay şekilde hareket ettirilebilme özelliği sayesinde sürekli olarak farklı mekânlarda kullanabilirler. Sabit  alanda, belli bir eğitim salonunda kalacak projeksiyon perdesi tercihiniz var ise, sabit olarak monte edilebilen ya da storlu perdeler gibi toplanabilse de yerinde sabit kalan perdeleri tercih etmeniz gerekmektedir. Ama tripod ayaklı projeksiyon perdeleri sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor.   Tripod Projeksiyon perdeleri çok büyük ebatlarda seçeneklerinin olmaması bir dezavantaj olarak değerlendirilebilir. max. 240*200 gibi ebatlarda üretim sağlanabilir. Ayak mekanizmasının daha büyük ebatlarda sıkıntı yaratacağından bu ebatın üstünde ölçülere çıkılması önerilmemektedir.Sağlam bir yüzeye monte edilemeyen perdelerin uygun şekilde taşınabilmesi ve yerleştirilmesi için tripod mekanizmasının sağlam ve kaliteli olması gereklidir. Görüntü kalitesin yüksek olamsı için kumaşın projeksiyon yüzeyine sahip olmasını sağlayan kumaşlardan üretilmiş olması, kontrast oranının yüksek olması, arka yüzeyinin rengi  standartlara uygun olmalıdır. Dolayısıyla perde kumaşlarını temin etmeden önce istediğiniz görüntü kalitesini ve projeksiyon perdesinin kullanım şeklini belirlemeniz satış temsilcilerimize danışmanız ve perdeyi bunlara göre temin etmeniz uygun olacaktır.

Diğer projeksiyon perde çeşitlerimiz ; 3D (Gümüş) Projeksiyon Perdesi, Motorlu ve Motorsuz Projeksiyon Perdesi, Sinema Projeksiyon Perdesi, Fast Fold Projeksiyon Perdesi, Fixed Frame Projeksiyon Perdesi, Tensioned Projeksiyon Perdesi

Size en uygunTripod prokjeksiyon perdesi fiyatları ve Projeksiyon Perdesi Çeşitleri için Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz..

 

 

 

Tripod Projeksiyon Perdesi nasıl temizlenir. Kolay silinebilir yapısı sayesinde pratik temizleme yapılabilir. Çeşitlerine ve özelliklerine göre 2-10 yıl arasında garanti süreleri bulunur. Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda kullanım ömrü artmaktadır. Projeksiyon perde kumaşları pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola kaymamasının sağlanmasıve haraeket etmeden sabit durmasının sağlanmasıdır.Bu nedenle Arka kısımda sert plastik bir dokudan PVC malzeme vardır.

Temizleme yapılırken zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Önemli bir darbe almadığı sürece uzun yıllar formunu ve dayanıklılığını korumaktadır.

Perdenin yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Oluşabilecek kırılmalar görüntü kalitesinin azalmasına sebep verir. Projeksiyon Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Tripod Projeksiyon Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica