Projeksiyon perdelerde yaşanan en önemli sorunlar, perde yüzeyinin tamamen düz, potsuz olmasını sağlayabilmektir. Kumaş kenarlarında zamanla oluşabilen kıvrılma sorunu en büyük sorunlarda birisidir. Tensioned Perdeler sayesinde , her iki soruna da çözüm getirilmiştir. Bu sistem ile perdenin her iki tarafında yer alan gerdirme mekanizması sayesinde perdenin yüzeyi gerdirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede perde yüzeyinin potsuz ve düz bir ekran olması sağlanarak, perde kenarında zamanla oluşabilen kıvrılma probleminin de önüne geçilmiştir. Bu nedenle projeksiyon perdelerinde öncelik olarak teknik performansı, görüntü kalitesini önemseyen kullanıcılar için en uygun alternatif olabilir.
Tensioned Projeksiyon Perdeleri  için en önemli özellik dayanıklı olmasının yanı sıra sisteminin istenilen şekilde gerdirme yapılabilmesidir. Bu özelliklere ilave olarak 3D özelliğe de sahiptirler. Farklı boyutlardaki projeksiyon perdesi seçenekleri ile hem evinizde  sinema keyfini, hem de profesyonel amaçlar için kullanılabilmesi için geniş özellikler taşır. Kumaş kenarlarında bulunan halkalar, projeksiyon perdesinin yüzeyinin düz kalmasını sağlayarak LCD , LED televizyonlara yakın bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Perdenizi önemli bir darbe almasını engelleyerek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Motorlu sistemi sayesinde kullanıcı açısından daha kolay kullanılabilen bir ürün haline gelmektedir.
Perdelerin renk seçenekleri ise görüntü kalitesi açısından fark yaratmamaktadır. Şahsi tercihinize en uygun Tensioned projeksiyon perdesi seçiminizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Projeksiyon perde çeşitlerimiz

3D (Gümüş), Motorlu ve Motorsuz Perdeler, Sinema Perdeleri, Fast Fold Perdeler, Tripod perdeler, Fixed Frame Perdeler

 

Size en uygun Tensioned Projeksiyon Perdesi fiyatları ve Projeksiyon Perdesi Çeşitleri için Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz..

 

Tensioned Projeksiyon Perdesi nasıl temizlenir

Tensioned Projeksiyon Perdelerin kolay silinebilir kumaş yapısı sayesinde pratik temizleme yapılabilir. Tensioned Projeksiyon Perdelerin Çeşitlerine ve özelliklerine göre 2-10 yıl arasında garanti süreleri bulunur. Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda kullanım ömrü artmaktadır. Projeksiyon perde kumaşları pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola kaymamasının sağlanmasıve haraeket etmeden sabit durmasının sağlanmasıdır.Bu nedenle Arka kısımda sert plastik bir dokudan PVC malzeme vardır.

Tensioned Projeksiyon Perdelerin Temizleme yapılırken zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Önemli bir darbe almadığı sürece uzun yıllar formunu ve dayanıklılığını korumaktadır.

Tensioned Projeksiyon Perde kumaşının yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Oluşabilecek kırılmalar görüntü kalitesinin azalmasına sebep verir. Tensioned Projeksiyon Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Projeksiyon Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica