BİZ KİMİZ

KARMİNA PERDE; 1988 yılında mefruşat ve perde sistemleri konusunda değişen ve gelişen yeniliklerin takipçisi olarak deneyimli ve güçlü kadrosuyla satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke belirleyerek son kullanıcılara hizmet vermeye başlamıştır.

 

Güvenilirlik, Dürüstlük, Bilime Önem, Müşteri Memnuniyeti, Mükemmellik için Mücadele İnsana ve Çevreye Saygı, Esnek ve Yapıcı İşbirliği çalışma değerlerimizdir.

Yaptığımız işte en iyisi olmak ve hayalleri gerçekleştirmek için çalışan Karmina Perde ailesi olarak bize güvenenlerin takdiri en büyük onurumuzdur.

 

Misyonumuz

Eviniz de , işyeriniz de, dilediğiniz her mekanda fark yaratmak,şık,kaliteli gönlünüzce kullanacağınız güçlü tasarımlar, yenilikçi ürünleri hayatınıza katarak farklılık yaratmak.

Dürüst çalışma anlayışımız ile beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirerek güvenilir olmak.

 Kurumsal ve kişisel bilincimizle, çözümlerimizi ve kaynaklarımızı verimli kullanıp  insana ve çevreye duyarlı olmak.
Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunarak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ve saygı ile yaklaşmak.

  Tüm çalışanlarımızın, çözümlerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürebilmek.

Biz Ne Yapıyoruz?

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve en iyi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, çeyrek asırlık deneyimi ile mefruşat ve perdecilik sektöründe yenilikleri yakından takip ederek modern ve kaliteli hizmeti ile Sahne Perde Sistemleri, Motorlu ve Manuel Perde Sistemleri konusunda da en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktadır. Motorlu Perde Sistemlerinde Somfy, Mosel, Mopesi ve Forest marka motor ve kontrol sistemleri kullanmaktayız. Motor çeşitlerimiz sayesinde tüm perde çeşitlerinde motor sistemi uygulamaları gerçekleştirebilmekteyiz. Motor sistemleri geniş bir yalpazede olduğundan eşsiz bir kullanım rahatlığı ve konfor sağlamaktadır.

Her türlü uygulamayı gerçekleştirebilen deneyimli ve güvenilir kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla tasarım aşamasına kadar müşterilerimizle ekip olarak çalışmaktayız. KARMİNA PERDE söz konusu perde sistemlerinin yanı sıra; Akustik Perde alanlarında da danışmanlık, tasarım, projelendirme imalat ve montaj hizmetleri vermektedir.

Satış sonrası müşteri memnuniyeti artırmak için her tür perde çeşitlerinde Sahne Perdesi dahil olmak üzere kuru temizleme ve kuru temizleme sonrası montaj hizmeti de verilmeye başlanmış olup, perde yıkama ve perde kuru temizleme alanında Piyasada Karmina Perde olarak lider konuma gelinmiştir.

Her türlü perde alanında hizmet veren firmamız, sizlerle de deneyim ve birikimini paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

 

PARTNERLERİMİZ

 

Motorlu Perde

Motorlu Perde

Akustik Yun-Kadife

Akustik Yün

Sahne Perdeleri

Sahne Perdesi Sistemleri

Akustik Stor Perde

Sahne Perdesi Sistemleri

Akustik Perde

Yandex.Metrica