Konserler, Farklı bölgelerde düzenlenen eğitimler için Geniş ebatlı projeksiyon perdelerine ihtiyaç duyulması durumunda Fast Fold Projeksiyon Perdeleri büyük ebatları ve çabuk kurulabilme özellikleri ile en çok tercih edilen projeksiyon perdesi çeşitlerinin başında gelir. Sergi Alanlarında, konserlerde ya da benzeri etkinlikler yapan, bu etkinlikleri farklı alanlarda düzenleyen kişiler için idealdir. Fast Fold Projeksiyon Perdelerinin sürekli taşınabilirliği nedeniyle hafif olması gerekmektedir. Bu nedenle çoğunlukla alüminyum aksam kullanılarak üretilirler. Alüminyum çerçevenin etrafında yer alan klipsler yardımıyla kumaş monte edilir ve böylece düz ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmiş olur. Hafif, kolay bir şekilde monte edilebilen basit bir düzeneğe sahip sisteminin yanı sıra üst seviyede görüntü kalitesi sağlamaktadır. Özel kasalarında hiçbir alet gerektirmeden kurulabildikleri için istenilen her alanda kolayca kurulum yapılabilir. Kısacası farklı mekânlarda kullanmak için en uygun çözüm, en uygun projeksiyon sistemi olarak kabul edilebilir.

Fast Fold Projeksiyon Perdelerinin bir başka önemli özelliği ise kullanılan uygun kumaşlar sayesinde Ters Projeksiyon iki yönlü görüntü olarak isimlendirilen sistem sayesinde önden ve arkadan görüntü alabilir. Pratik ve farklı alanlarda ihtiyaç duyulan projeksiyon perdesi için önemli bir özellik ve avantaj olmaktadır.

Kiralama  firmaları ve organizasyon şirketlerinin sıklıkla tercih ettikleri perdeler olmakla birlikte, pratik ve mobil büyük ebatlı projeksiyon perdesi arayan herkes için de uygun bir seçenektir.  Fast Fold Projeksiyon perdesi alırken  yüzeyinin projeksiyon yüzeyi olarak mı yoksa sıradan stor olarak mı üretildiği bilinmelidir. Özel Projeksiyon yüzeyi  görüntü çözünürlülüğünün  bozulmadan  yansımasını sağlar.

 

Diğer projeksiyon perde çeşitlerimiz ; 3D (Gümüş) Projeksiyon Perdesi, Motorlu ve Motorsuz Projeksiyon Perdesi, Sinema Projeksiyon Perdesi, Tripod Projeksiyon Perdesi, Fixed Frame Projeksiyon Perdesi, Tensioned Projeksiyon Perdesi

 

Size en uygun Fast Fold Projeksiyon Perdesi fiyatları ve Projeksiyon Perdesi Çeşitleri için Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Fast Fold Projeksiyon Perdesi nasıl temizlenir. Kolay silinebilir yapısı sayesinde pratik temizleme yapılabilir. Çeşitlerine ve özelliklerine göre 2-10 yıl arasında garanti süreleri bulunur. Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda kullanım ömrü artmaktadır. Projeksiyon perde kumaşları pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola kaymamasının sağlanmasıve haraeket etmeden sabit durmasının sağlanmasıdır.Bu nedenle Arka kısımda sert plastik bir dokudan PVC malzeme vardır.

Temizleme yapılırken zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Önemli bir darbe almadığı sürece uzun yıllar formunu ve dayanıklılığını korumaktadır.

Perdenin yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Oluşabilecek kırılmalar görüntü kalitesinin azalmasına sebep verir. Projeksiyon Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Projeksiyon Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica