Plicell Katlanır Cam Perde Simtemleri , modern, cesur renkleri ve yaratıcı desenleriyle yaşam alanlarınıza neşe katar. Yenilikçi stilleri ile güneşli bir gün için sakin ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya yardımcı olur. Gizlilik ve ışık seviyeleri üzerinde Karartma etkisi ile de tam kontrol sağlar. Plicell perde tonları ile evinizin her odasında da rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, balkonunuz, kış bahçenizde görünümünüzü koruyarak canlı bir ortam yaratır Doğal ışık için ideal bir ortam sağlayan Plicell katlanır Cam Balkonlar için ideal perde sistemleridir. Aydınlıkla karanlığın tüm tonlarını gün ışığının doğallığından alan Plicell perde her ortamda kendinizi değerli hissettirecek bir üründür. Kademeli ayarlaması sayesinde istediğiniz alanı kapatmanız mümkündür. her bir parça birbirinden bağımsız çalışmaktadır.

Katlanır cam balkon perdenin örnek fiyatlandırması
Örnekleyecek olursak : 125 TL’lik bir ürün için ; eni-55cm  ve  boyu-135cm olan bir plicell perde fiyatlandırması,  0,55 x 1,35 = 0,74 metrekare olmaktadır.  Fiyatlandırmada 55 cm olan en 60 cm 'e 1,35 olan boy ise 1,40 cm üzerinden hesaplanarak 0,60x1,40=0,84 m2*125= ödenecek bedel 105 TL’dir. Tüm katlanır cam balkon sistemleri bu standart m2 ölçüsü üzerinden hesaplanmaktadır. Bütün cam balkon sistemlerine uyumludur Altta ve üstte birer alüminyum profil bulunmaktadır. Profil sayesinde perdenin altı ve üste istenilen yerlerde durdurulması sağlanmaktadır. profillerin kenarları parmaklarla kavranarak işletilmektedir ayrıca tutuşu sağlayacak bir aparata gereksinimi yoktur,Bu nedenle görüntü kirliliği yaratmaz. Montaj kolaylığı sayesinde her mekanda kolayca uygulama yapılabilir.

Plicel Perde nasıl temizlenir. Plicell katlanır cam balkon perdesi kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir. Ortalama ömrü 6-8 yıldır. Temiz - Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda bu ömür 9-10 yıla kadar çıkabilir. Kumaşların üzerinde plise özelliğini sağlamak için sertleştirici madde olan kolanın sanayi tipi olan, apre kullanılmıştır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanmaktadır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaşın ip üzerinde sağlıklı hareket etmesinin sağlanmasıdır.

Temizleme yapılırken Apre zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Aprenin bozulmaması için firmamız leke ve yağ çözücü özel solüsyonlar ile köpük sistemi le tamamen kuru temizleme işlemi ile gerçekleştirmektedir.

Perdenin yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Plicel Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

CAM BALKON PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR:

cam-balkon-perdesi-olcusu-nasil-alinir

  Plicell Perdeler, dış görüntüyü açma-kapama, ışığı kontrol etme ve iç dekorasyonu tamamlama amacına hizmet etmektedirler. Plicell Perde ölçüsü amaçlarına uygun şekilde alınması gerekir.Cam balkon sistemlerinde 3 farklı ölçüde alım gerçekleştirilmektedir.

  1- Birincisi tek açılan kanat

  2- ilk açılan kanadın yanındaki kanat

  3- sonraki kanatlar

  ilk açılan kanadın ölçüsü ilk açılan kanadın fitilinin yanından camın profilinin sonuna kadar alınmalıdır. Çıkan ölçüden 17mm eksik yazılmalıdır. 15 mm sağdan 2 mm soldan olmak üzere. Sonraki kanasın ölçüsü fitilin kenarından diğer fitilin ortasına kadar alınmalıdır. Çıkan ölçüden 4 mm eksik yazılması gerekmektedir. Sonraki kanatların ölçüleri ise iki kanalın fitillerinin ortalarından alınması gerekmektedir. Çıkan ölçülerin her birinde 4 mm eksik yazılması gerekmektedir. 2 şer mm her iki yanda çalışma boşluğu bırakılması gerekmektedir.

  Camın boyunun ölçüsü de görünen cam yüksekliği kadar alınmaktadır. Yani Üst Profilin bittiği noktadan başlayan cam dan itibaren alt profile kenarına gelen cama kadar.

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica