Akustik Yün Perde; Tiyatrolarda kullanılan kumaşların en işlevseli, aynı zamanda turneler ve kiralama perdeler için ideal bir üründür. Dayanıklığı, güçlü ve en iyi akustik özelliklere sahip bu kumaşımız geleneksel sahne maskelemeleri ve çevre perdeler için en popüler ürünümüzdür. Premier Wool Serge, üretilmiş perdeler için J&C Joel standartlarını barındırmaktadır.

Tiyatro sahneleri, opera sahneleri, TV stüdyoları, konferans salonları, konser sahneleri, özel showlar ve geceler, showroomlar, kültür merkezleri, reji stüdyoları, çok amaçlı salonlar, ses kayıt stüdyoları, fuar standları, mimari tasarımlar, alışveriş merkezleri ve moda showlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Akustik Yün Perde uygulamalarına ilave olarak Sahne kadifeleri, kulis ve friz perdeleri, fon perdeleri, Sahne dekor kumaşları, transparan Akustik kumaşlar ve tüller, Tül ses yutan perdeler, Akustik ses kesen/yutan perdeler, green & blue box perdeler ve projeksiyon perdeler ürün çeşitlerimiz arasında bulunmaktadır.

Akustik Yün Perde elde edilmek istenen performans değerlerine göre tasarlanmaktadır. Kullanılacak ürünler keşif sonrası ses ölçümü ve değerlendirmeler ile belirlenebilmektedir. Amacımız gürültüden kaynaklı problemleri en aza indirirken bir yandan da insan sağlığı ve konforu için gerekli ortamın oluşmasını sağlayarak en uygun Akustik Ses Performansını Perdeler yakalayabilemektir. Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak gerçekten önemli ve iyi planlanması gereken ufak detayların bile göz ardı edilmeden projelendirilmesini gerektirir.

Akustik Yün Perde çeşitleri, Premier Wool Serge,Kilo Wool Serge, Heavy Wool Serge, Euro Wool Serge, Standard Wool Serge, Wool Speaker Cloth, colored Wool Serge.

 

Çalışmalarını resmi ve özel sektöre sunan KARMİNA PERDE Akustik Perde Sistemleri projeden montaj aşamasına kadar, planlama ve sürekli sistem desteği ile tüm yeteneklerini müşterilerine anahtar teslim sunmaktadır.

İletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir gürültü problemlerinizle ilgili ücretsiz çözüm önerileri veya ürünler hakkında detaylı bilgi için satış temsilcilerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Karmina Perde sizlerle deneyim ve birikimini paylaşarak çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica