MOTORLU TAVAN PERDESİ KULLANIM AMACI

Motorlu Tavan Perdesi/Winter Garden perdeler Kış bahçelerinin tavan kısımlarında bulunan perde çeşitlerine verilen addır. Piyasa da bilinen diğer adı da Winter garden perdesi 'dir. Motorlu Tavan Perdesi/Winter Garden Perdelerin Fonksiyonel olmalarının yanı sıra oldukça şık perde sistemleri olduğu söylenebilir. Tavan Perdelerin kullanım amaçlarının başında ortam sıcaklığında dengeyi sağlayabilmek, enerji kaçağını sağlamak ve mekan içerisinde bulunan mobilyalarını güneşten zarar görmemelerini sağlayabilmesidir. Tavan perdeleri ayrıca mekan dekoruna renk ve estetik katmaktadırlar. Manuel tavan perdeleri yüksek tavanlarda sıkıntı oluşturabilir. Yüksek tavanlı mekanlarda genellikle Motorlu tavan perdelerinin uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edimesinden dolayı kullanıma daha uygundur. Motorlu Tavan perdesi olarak uyguladığımız sistemlerde çoklu kumanda ile ister tek tek ister hepsini aynı anda kontrol edebilmeniz mümkündür. Uygulamalarımızda perde türü olarak Plise perdeler de en uygun Tavan ve Kış Bahçesi perde çeşitlerindendir. Plise perdeler tavan perdesi ve üçgen çatı perdelerinde de her koşulda iyi sonuç alınmasını sağlar. Güneş ve ısı kontrolünü sağlamak açısından sunscreen perde çeşidi ise Motorlu tavan perdesinde tercih edilen diğer en popüler, en kaliteli ve en uygun perde seçeneğidir.  Dijital kumanda ekranı sayesinde kolaylıkla rakamları tuşlayarak kullanabilirsiniz.  Firmamız Motorlu Tavan Perdesi sistemlerinde mosel ve somfy marka perde motorlarını kullanmaktadır. Motorlu Tavan Perdesi sistemlerinin garanti süreleri   2 yıl ile 5 yıl aralığındadır.

Plise perdelerde olduğu gibi sunscreen perdelerde de oldukça fazla renk ve kumaş seçeneği bulunmaktadır. Kış bahçesi tavan perdesi ürün çeşitlerinden Sunscreen stor perde, özel geçirgenliğe ve saydam görüntüye sahip bir stor perde türüdür. Sunscreen yada güneş kırıcı Perde diye de adlandırılmaktadır. Güneş Kırıcı Perdeler Fransa başta olmak üzere gelişmiş ülkelerde üretilmektedir. Güneş kırıcı Sunscreen perdeler modern görünümleri yanında, sağlam yapısı ve sağlık açısından tehlikeli maddeler içermemesinden dolayı önerilen bir perde türüdür. Zararlı güneş ışıklarını tutma özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde kötü ışınların ortama ulaşmasını engellemektedir. Mekanda bulunan tekstil ürünleri, cihazlar ve mobilyalar güneş ışınlarının etkisiyle solma yapmaz ve yıpranmazlar. Ortamı daha rahat ve yaşanabilir kılmaktadır. Enerji tasarrufun da ve ortam sıcaklığının dengede tutulmasında etki sağlamaktadır. Tavan perdelerinin yarı saydamlık yüzeyleri sayesinde dışarıyı görmenizi engellemezler.

Firmamız tavan perdesi uygulamalarında güneş kırıcı perde sistemleri için serge ferrari firmasının soltis ve battyline ürünlerini tercih etmektedir. Canlı müzik ve iç mekan tavan akustiği bu ürünler sayesinde yüksek performans ile alınabilmektedir.

Soltis ve Battyline ürünlerinin tercih edilmesinin % 65 e kadar Akustik Ses Yalıtım özelliklerini sağlamasının yanı sıra dış mekanlarda yırtılmadan yüksek mukavemiyet isteyen ortamlarda güvenle kullanabilmesi, ugulamalarımızda ilk tercih sebebimizdir. Ayrıca bu ürünlerin % 100 Alev almazlık ve Kirlenmeme özellikleri de bulunmaktadır.

MOTORLU TAVAN PERDESİ SİSTEMİ

motorlu-taban-perdesi-sistemleri

Kış bahçesi ve motorlu motorsuz tavan perdesi projelerinde planlama ve uygulama aşamaları profesyonellik, deneyim ve özen gerektirmektedir. Motorlu perde sistemlerini kullandığımız uygulamalarımızda kullanılacak perde sistemlerini müşterimizin kullanım kolaylığı ve en iyi performansı alabilecekleri motor sistemini belirleyerek projelendirmekteyiz.

Kış bahçesi perdesi, motorlu tavan perdesi fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Karmina Perde , İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın Türkiye'nin her il ve ilçesine hizmet ve ürün ulaşımını sağlayabilmektedir. En etkili çözüm ve en iyi teklifi alabileceğiniz Karmina Perde kış bahçesi perdesi, tavan perdesi ve motorlu tavan perdesi, winter garden sistemleri için Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir, ücretsiz keşif işlemlerimizden faydalana bilirsiniz?

Yandex.Metrica