Screen stor perde, özel geçirgenliğe ve saydam görüntüye sahip bir  stor perde türüdür. Sun screen yada güneş kırıcı perde  diye de adlandırılmaktadır. Güneş Kırıcı Perdeler Fransa başta olmak üzere gelişmiş ülkelerde üretilmektedir. Güneş kırıcı sun screen perdeler modern görünümleri yanında,  sağlam yapısı ve sağlık açısından tehlikeli maddeler içermemesinden dolayı önerilen bir perde türüdür. Screen stor perdelerin zararlı güneş ışıklarını tutma özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde kötü ışınların ortama ulaşmasını engellemektedir. Mekanda bulunan tekstil ürünleri, cihazlar ve mobilyalar güneş ışınlarının etkisiyle solma yapmaz ve yıpranmazlar. Ortamı daha rahat ve yaşanabilir kılmaktadır. Enerji tasarrufunda ve ortam sıcaklığının dengede tutulmasında etki sağlamaktadır. Yarı saydamlık yüzey sayesinde dışarıyı görmenizi engellemez.
Manuel kullanımının yanı sıra motorlu kullanımı da mevcuttur. Sun screen stor perdelerin geniş renk çeşidi bulunmaktadır. Screen Perde ürünlerimiz Brilant marka 'dır. Screen stor perde fiyatlarımız kumaş cinslerine ve kalınlıklarına göre m2 'si 55-95TL aralığında değişmektedir. Ücretsiz ve keşif montaj hizmetlerimizden faydalanmak ve size en uygun Screen Stor Perde fiyatlarını ve Screen Stor Perde çeşitleri için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Screen Perdenin örnek fiyatlandırması

Örnekleyecek olursak : 55 TL’lik bir ürün için ; eni-55cm  ve  boyu-140cm olan bir screen stor perde fiyatlandırması,  0,55 x 1,40 = 0,77 metrekare olmaktadır.  Fiyatlandırmada en 100cm Boy 200cm üzerinden 1,00x2,00= 2 m2*55= ödenecek bedel 110 TL’dir. Tüm mekanizmalı Stor sistemler için standart m2 ölçüsü hesaplamada baz alınır.

Screen stor perde nasıl temizlenir.
Screen Stor perde, dayanıklılığı ile kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir. Ortalama ömrü 8-10 yıldır. Kir tutmayan özelliği ile kolayca temizlenebilrmektedir. Yıkama yapılabilen tek stor türüdür diyebiliriz. Sabun ile yıkanabilir. Fırçalama ve ovalama yapılabilir.

Screen Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

SCREEN STOR PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR:

stor-perde-olcusu-nasil-alinir

Screen Stor Perdeler, dış görüntüyü açma-kapama, ışığı kontrol etme ve iç dekorasyonu tamamlama amacına hizmet etmektedirler. Screen Stor Perde ölçüsü amaçlarına uygun şekilde alınması gerekir. Uygulama yapılacak pencerenin yan duvarları ile tavana ve zemine olan mesafeleri ölçü alımında önemlidir. Uygulama yapılacak Perdenin kullanım amacı çok büyük önem kazanmaktadır. Screen perde uygulanacak pencerenin önünde kalorifer peteğinin varlığı, pencerenin açılan /açılmayan bölümleri açılma durumundaki kullanım yönü pencerenin mermer çıkıntısı ölçü alımında önemli kriterlerdir..

Mekanizmalı perdeler, yatay veya düşey aynı doğrultuda hareket ettiklerinden zeminin çok düzgün olması yamuk eğri mekanlarda çalışmasında sıkıntı yaratır. Dikkat edilmesi gereken bir teknik özellik de Screen perdenin kumaş ölçüsü, mekanizma ölçüsünden yaklaşık " 4 " cm kadar daha "kısa" dır. Kumaş ölçüsü alınan ölçünün sağından ve solundan "2" şer cm daha içeride kalmaktadır.

Duvar mesafeniz mevcut ise çerçevenin iki yanından 15 cm çıkarak ölçü alınması güneş girişini ve yan taraflardan içerinin görülmesini engelleyecektir.

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica