Farklı ürünlerin hayatımıza girerek kolaylaştırdığı şu günlerde Motorlu Projeksiyon perdeleri sayesinde sizlerde ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri seçebilme avantajına sahipsiniz.  Motorlu projeksiyon perdesi  LCD veya LED ekranların kalitesinde görüntü sağlaması, fiyat ve kullanım kolaylığı avantajlarının yanı sıra, uzun süre kullanılabilme özelliği de önemli bir avantaj sağlamaktadır. Sonuç olarak projeksiyon cihazları ve motorlu projeksiyon perdeleri, en uygun fiyat ile en iyi görüntüyü yakalamak isteyen kişiler için vazgeçilmez bir unsur oluyor.
 Motorlu projeksiyon perdelerin sağladığı kullanım kolaylıkları tercih edilme sebeplerinin başında gelir. İstediğiniz boyutlarda imal edilebilmesi mümkün veya hazır olarak standart ebatlarda da üretimleri mevcuttur. En önemli kullanım kolaylığı olarak montaj ve demontaj kolaylıklarını göz ardı etmemek gerekir.  Duvara ve tavana montaj yapılması mümkün.  Motorlu projeksiyon perdesi nin uygun montaj aparatları ve perdeyi kullanmadığınızda saklayabilmeniz için kutusunu ve kasasını  tarafınıza temin ediyoruz. Teknik ekibimiz  kurulum sırasında tarafınıza teslim  edilmesini sağlayacaktır.

Motorlu projeksiyon perdelerinin farklı ağırlıkta ve ebatta olan çeşitleri ile seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Küçük ebatlı perdeleri nakletmek sorun olmaz . Motorlu Perdelerin büyük ebatlı olanların bile katlanabilir olması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Farklı merkezlerde şubeleri bulunan firmalarda eğitim veren ya da sunum yapan sürekli seyahat halindeki kişiler için çok önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Grain oranı sayesinde görüntüyü oluşturan ışığa duyarlı fazla sayıda noktacığa sahip olan perdeler , çok daha kaliteli bir görüntü elde etme imkânı sağlamaktadır. Yaklaşık 14 kg  ağırlığında gelmektedir.
.
100° açıya sahip olması sayesinde oldukça net ve başarılı bir sunum sergilemenizi sağlayacaktır. Her açıdan kusursuz görüntü yansıması alınabilir. %100 yerli üretim olan bu ürünümüz, uygun ve kaliteli ürün arayan kullanıcıların tüm beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır

  • Yansıma oranı 1:1 granit e sahiptir. Matte White kumaş ile üretilmektedir. Yapı maddesi alumiyumdan oluşmaktadır. Siyah çerçeveli seçenekleri mevcuttur. İmalat ve montaj hatarına karşı 2 yıl süre ile garantilidir.


Özel  ölçü bazında temin edilebilir. Diğer  projeksiyon perde çeşitlerimiz ; 3D (Gümüş) Projeksiyon perdesiSinema Projeksiyon PerdesiFast Fold Projeksiyon PerdesiTripod Projeksiyon Perdesi, Fixed Frame Projeksiyon PerdesiTensioned Projeksiyon Perdesi.

 

Size en uygun Motorlu Projeksiyon Perdesi fiyatları ve Projeksiyon Perdesi Çeşitleri için Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz..

 

 

Motorlu Projeksiyon Perdesi nasıl temizlenir. Kolay silinebilir yapısı sayesinde pratik temizleme yapılabilir. Çeşitlerine ve özelliklerine göre 2-10 yıl arasında garanti süreleri bulunur. Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda kullanım ömrü artmaktadır. Projeksiyon perde kumaşları pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola kaymamasının sağlanmasıve haraeket etmeden sabit durmasının sağlanmasıdır. Bu nedenle Arka kısımda sert plastik bir dokudan PVC malzeme vardır.

Temizleme yapılırken zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Önemli bir darbe almadığı sürece uzun yıllar formunu ve dayanıklılığını korumaktadır.

Perdenin yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde ve motor sisteminde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Kumaş üzerinde oluşabilecek kırılmalar görüntü kalitesinin azalmasına sebep verir. Moto kısmının sökülmeden su ile temizleme yapılmaması gerekir. Projeksiyon Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Projeksiyon Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica