Fixed Frame Perdeler, sabit bir çerçeveye projeksiyon perdesi kumaşının  gerilmesi ile üretilmiştir.   LED televizyonlarda veya LCD televizyonlarda elde edilen görüntü kalitesine benzeyen bir görüntü kalitesi sunan Fixed Frame Perdeler, şık görünümleri sayesinde de tercih sebebi olan ürünler olarak gösterilebilir.  Daha çok büyük salonlarda ya da iş yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Geniş alanlarda kullanımı sağlanabilir. projeksiyon perdesini yerleştirmek için uygun, geniş bir alana sahip olan evlerde de uygun seçenek olabilir.


Perdelerin çerçevesinde uygun renklerde ve şekillerde, görüntü kalitesini bozmayacak  profiller  kullanılabilir.  Mekan içerisinde dekorasyon şık bir hava katar. Ek parçaları bulunmadığından kolay bir şekilde kurulabilirler. Duvara monte  edildiğinden ayak aparat sistemleri yoktur.  Çerçeve birleştirilip perde gerilmesi ile kolay bir şekilde kurulabilir. Ev sinema sistemlerinde kullanılan modellerde kullanıcıların kendisi tarafından 5-10 dakika kurulum sağlanabilmektedir.

Fixed Frame Projeksiyon Perdeleri   sayesinde 3D görüntü seçeneklerinden kolay bir şekilde yararlanılmasını da sağlamaktadır.  Motorlu sistem ile kullanılması da mümkündür. Ev sinema sistemlerinde en üst seviyedeki seyir zevkine ulaşmak mümkün. Fixed Frame Prpjeksiyon Perdeleri profesyonel kullanıcıların da seminer, eğitim ve etkinliklerde başarılı bir şekilde kullanılması için en önemli etken olacaktır.
Son derece estetik ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan Fixed Frame Projeksiyon Perdeler  sunduğu kusursuz ve kaliteli yayın akışı özelliği ile sinema keyfini evinizde yaşamanızı sağlar. Genel olarak duvara montaj işlemi  sağlanan  projeksiyon ürünü profil yapısında siyah toz boyalı olup tamamıyla ışığı içine çekmektedir. Bu sayede ürünün göz sağlığınıza olan etkisi azaltılarak sürekli bir odak noktası olması engellenmiştir.

Ürün fiyatlandırması piyasada bulunan diğer projeksiyon perdelerine oranla uygun fiyatlı olup özel ölçüye göre imal edilme imkanına sahiptir.

 

Diğer projeksiyon perde çeşitlerimiz ; 3D (Gümüş) Projeksiyon Perdesi, Motorlu ve Motorsuz Projeksiyon Perdesi, Sinema Projeksiyon Perdesi, Fast Fold Projeksiyon Perdesi, Tripod Projeksiyon Perdesi,Tensioned Projeksiyon Perdesi

 

Size en uygun fixed frame projeksiyon perdesi fiyatları ve Projeksiyon Perdesi Çeşitleri için Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz..

 

Fixed Frame Projeksiyon Perdesi nasıl temizlenir. Kolay silinebilir yapısı sayesinde pratik temizleme yapılabilir. Çeşitlerine ve özelliklerine göre 2-10 yıl arasında garanti süreleri bulunur. Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda kullanım ömrü artmaktadır. Projeksiyon perde kumaşları pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola kaymamasının sağlanmasıve haraeket etmeden sabit durmasının sağlanmasıdır.Bu nedenle Arka kısımda sert plastik bir dokudan PVC malzeme vardır.

Temizleme yapılırken zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Önemli bir darbe almadığı sürece uzun yıllar formunu ve dayanıklılığını korumaktadır.

Perdenin yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilir. Oluşabilecek kırılmalar görüntü kalitesinin azalmasına sebep verir. Projeksiyon Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Projeksiyon Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica