3D PROJEKSİYON PERDESİ NEDİR?

3D Gümüş Projeksiyon Perdeleri Görüntü ve ses sistemlerindeki teknolojik gelişmeler ve ürünlerdeki iyileştirmeler sayesinde,evlerdeki sinema keyfinde ya da iş yerlerindeki sunumlarda büyük bir kolaylık ve kaliteli izlenim kolaylığı sağlamaktadır.3D Projeksiyon perdeleri sayesinde üç boyutlu görüntüleri rahatlıkla izlemek mümkün olabiliyor.  3D gümüş projeksiyon perde sayesinde en üst seviyede izleme keyfini yakalama ve iş yerlerinde yapılan sunumlarda çok başarılı sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

3D projeksiyon perdelerinin sağladığı 3 boyutlu görüntü için kullanılan teknik 2 farklı görüntü perdeye yansıtılarak iki görüntüyü aynı anda algıladığınızda, üçüncü boyutu, derinlik boyutunu da algılamaya başlarsınız. Böylece perdeye yansıyan görüntüleri 3 boyutlu olarak görülmeye başlamaktadır. 3D Gümüş Projeksiyon perdelerinde  ise bu görüntüleri yakaladıktan sonra, geri yansıtma ile görüntülerin göze geliş sürecinde bozulmamasını sağlayarak polarize edilmiş olan 2 görüntünün perdeye vurduktan sonra ki  polarizasyonunu korur. Göze net bir şekilde iletilmesini üstlenmektedir. Kontrast artırıcı ve ışık gücü kazandırıcı özellikleri ile hem en kaliteli görüntüyü sunarlar hem de bu görüntülerin 3 boyutlu olarak algılanmasını gerçekleştirirler.  10 yıla varan garantileri bulunur.

Özel ve patentli kumaştan imal edilen 3d projeksiyon perdesi sayesinde saatlerce ürünü kullanabilirsiniz. Hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız bu ürün sayesinde sizlerde oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde edeceksiniz. 3D görüntü kalitesini en iyi şekilde sizlere sunacak olan bu profesyonel ürüne oldukça uygun fiyatlar ile hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

3D Gümüş Projeksiyon Perdesinin Teknik Özellikleri

  • Hem duvara hem de tavana monte edilebilir
  • 3D motorlu perdelerde sağda motor standart olarak bulunmaktadır.
  • Uzaktan kumanda sistemi ve zincir ile toplama sistemine sahiptir,
  • Düşük ve yüksek voltajlarda çalışabilir, CE 2006-95 ve CE 2004- 108 Voltajlarında Avrupa standardında elektrik akım panosu bulunmaktadır.
  • Cadmiumsuz özellikli olduğundan  perdelerimiz aleve ısıya dayanıklıdır
  • Farklı ebatlarda isteğe bağlı olarak imal edilebilmektedir
  • ihtiyaca göre özel saklama kasasında ya da kasasız olarak temin edilebilir.
  • Demir kapakları elektrostatik toz boya ile kaplama yapısına sahip

 

Tüm 3d Motorlu Projeksyion perdeleri standart çerçevesiz olarak üretilmekte olup, istenilen en ve boyda düzenlenerek satış yapılmaktadır.  Kullanım amacınıza en ugun 3d projeksiyon Perdesini tespit etmek ve Projeksiyon Perdesi fiyatları hakkında geniş bilgi almak için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz .

 

Projeksiyon perde çeşitlerimiz
 Motorlu ve Motorsuz Projeksiyon PerdesiSinema projeksiyon PerdesiFast Fold Projeksiyon PerdesiTripod Projeksiyon Perdesi, Fixed Frame Projeksiyon PerdesiTensioned Projeksiyon Perdesi' nden oluşmaktadır.

3D Projeksiyon Perdesi nasıl temizlenir

Projeksiyon Perdesi Kumaşlarının kolay silinebilir yapısı sayesinde pratik temizleme yapılabilir. Projeksiyon Perdesi kumaşları çeşitlerine ve özelliklerine göre 2-10 yıl arasında garanti süreleri bulunur. Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda kullanım ömrü artmaktadır. Projeksiyon perde kumaşları pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa - sola kaymamasının sağlanmasıve haraeket etmeden sabit durmasının sağlanmasıdır.Bu nedenle Arka kısımda sert plastik bir dokudan PVC malzeme vardır.

Temizleme yapılırken zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Önemli bir darbe almadığı sürece uzun yıllar formunu ve dayanıklılığını korumaktadır.

Projeksiyon Perdesinin yoğun su ile temizlenme sonrası kumaş üzerinde dönüşü olmayacak hasarlar meydana gelebilmektedir. Projeksiyon perdesi Kumaşı üzerinde oluşabilecek kırılmalar görüntü kalitesinin azalmasına sebep vermektedir. Projeksiyon Perdelerinizin sağlıklı kullanılması için yapılması gereken aşağıda belirtilen ufak detaylar ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür. Projeksiyon Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz.

Projeksiyon Perdesi Bakımı

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica